ŠIKULA ve Hvězdě

Den dětí

Úspěch našich aerobiček

1.5.2022 se zúčastnily naše holky z aerobiku soutěže družstev v Brně v bohunickém vysokoškolském kampusu. Byl to jejich první závod po dvouleté odmlce a … byly PRVNÍ !

Moc gratulujeme a děkujeme všem, hlavně trenérce, ale také rodičům za podporu! Holky – jste naše jedničky.

Rybářský příměstský tábor

Mimořádné opatření od 19.2.2022

Opatření ke stažení

Přihlašování na tábory 2022

Od 1.2.2022 00.00 hod. je spuštěno přihlašování na letošní prázdninové tábory. Nabídka táborů je vyvěšena zde na našich stránkách v záložce Tábory 2022 nebo si ji můžete stáhnout zde k tisku.

Upozorňujeme, že některé tábory jsou do několika hodin po otevření přihlašování obsazeny. Zřiďte si proto raději přístup do klientského centra, přes které přihlašování probíhá, předem. Urychlíte si tak proces přihlášení svého dítěte.

Nová publikace

Vydáváme novou publikaci 🙂

Tvoření z keramiky 🙂

Tvoření 🙂

Spousta videí pro vás

Dotazník našim zákazníkům

 Vážení rodiče, milé děti a všichni účastníci našich kroužků a kurzů.

Protože se nemůžeme osobně setkávat v této „koronavirové“ době, volíme tento způsob zjišťování vašich přání, požadavků a potřeb. Prosíme vás o vyplnění následujícího dotazníku, týkajícího se volnočasových aktivit našeho Domu dětí a mládeže Šikula Uherské hradiště.

Budeme moc rádi, když věnujete několik málo minut jeho vyplnění. Těšíme se na vaše odpovědi, které nám pomohou připravit nabídku na příští školní rok i dle vašich přání.

Děkujeme za váš čas.

Covid 19