Náš YOU TUBE kanál

Prozkoumejte náš oficiální Youtube kanál Domu dětí a mládeže Šikula Uherské Hradiště. Naleznete zde videa z naší činnosti (soutěže, vystoupení, tábory, zájmové útvary, výlety, akce a další), návody a náměty pro vaši činnost a mnoho další inspirace.

Playlisty

Kačenka a Tomáš poznávají zvířátka

V tomto seriálu vám naši kamarádi Kačenka s Tomášem budou postupně představovat různá zvířátka. Dozvíte se o nich zajímavosti, naučíte se je nakreslit, a nakonec se i trochu protáhnete při básničce se Sofinkou.

Keramika do bedýnky

Milé děti, protože nemůžete v současné době navštěvovat naše kroužky keramiky a tvořit, přichystali jsem pro vás tvoření z keramické hlíny na doma :).

Dinosauří příběhy

Kdo by neměl rád dinosaury. I my máme jeden kroužek zaměřený právě na ně. A také máme dva dinosauří kamarády, kteří zažívají v době pandemie různá dobrodružství. Jsou veselí a zvědaví a vždy nás i něco nového naučí. Mrkněte!

Vysílání TVS – ŠIKULA se nenudí

Díky skvělé spolupráci s televizí TVS vznikl seriál Šikula se nenudí. V tomto pořadu vám přinášíme různé náměty na činnosti doma. Na jednotlivé části se můžete podívat i zde. Děkujeme televizi TVS za spolupráci.

Hudba s úsměvem

V této sekci naleznete návody a náměty na hru na hudební nástroje. Videa pro vás chystá naše hudební oddělení.

Přírodovědné hrátky a tvoření

Baví vás zkoumání přírody a objevy? Rádi něco podnikáte a zkoušíte? Tady naleznete různé nápady na aktivity, které si můžete doma vyzkoušet.

Cvičení pro radost

Co takhle se trochu protáhnout a zacvičit si. Videa si pro vás připravilo naše tělovýchovné oddělení. Naleznete zde ukázky z různých oblastí.

Pro šikovné ruce

Hledáte nápad či námět na tvoření? Tak zde jste správně. Připravili jsme pro vás videa, kde váš naučíme různé postupy pro kreativní tvoření.

Naše zvířátka

Kdo by neměl rád zvířátka. I my jsme jim propadli a chováme nejen v našem zookoutku kde co. Rádi vám naše drobečky i drobky představíme.

Surodangovo putování vesmírem

Takový malý počin externistů z našeho Přírodovědného centra Trnka. Seznamte se se Surodangem, mimozemšťanem, který se rozhodl prozkoumat jednotlivé planety naší soustavy.

Angličtina hrou

V této sekci naleznete pár námětů, jak vyzrát na angličtinu.

Přírodní kosmetika – online kurz

Místo plánovaných prezenčních kurzů pro rodiče s dětmi jsme pro vás připravili online kurz na téma: Přírodní kosmetika. Kurz obsahuje instruktážní videa a návody.

Bylinky – online kurz

Místo plánovaných prezenčních kurzů pro rodiče s dětmi jsme pro vás připravili online kurz na téma: Bylinky. Kurz obsahuje instruktážní videa a návody.

Ježíškova dílna

Protože jsme se nemohli potkat na tradiční akci „Ježíškova dílna“, kde byste si vyrobili dárečky, rozhodli jsme se vám natočit návodná videa. Zvolili jsme jednoduché výrobky, abyste je zvládli sami 🙂